امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 25 January , 2020
امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸ - 30 جماد أول 1441
شناسه خبر : 9741
  پرینتخانه » گزارش تصویری تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹ | 59 بازدید | ارسال توسط :

مردم خوزستان با رهبر معظم انقلاب ديدار مي‌كنند

حجت‌الاسلام سيد عبدالنبي موسوي‌فرد روز گذشته در حاشيه نماز جمعه در جمع مردم، خبر از ديدار مقام معظم رهبري با مردم خوزستان بزودي داد.  ‌وي با تاكيد بر اينكه من بارها اين مطالبه را به صورت مستقيم و غيرمستقيم از رهبر معظم انقلاب پيگيري كردم، گفته است: اخيرا مقرر شد كه رهبر معظم انقلاب با […]

مردم خوزستان با رهبر معظم  انقلاب ديدار مي‌كنند

حجت‌الاسلام سيد عبدالنبي موسوي‌فرد روز گذشته در حاشيه نماز جمعه در جمع مردم، خبر از ديدار مقام معظم رهبري با مردم خوزستان بزودي داد.

 ‌وي با تاكيد بر اينكه من بارها اين مطالبه را به صورت مستقيم و غيرمستقيم از رهبر معظم انقلاب پيگيري كردم، گفته است: اخيرا مقرر شد كه رهبر معظم انقلاب با مردم استان خوزستان ديداري داشته باشند.نماينده ولي‌فقيه در خوزستان اين را هم گفت  بر همين اساس ستادي براي اين ديدار در خوزستان تشكيل شده است و همه مردم مي‌توانند ثبت‌نام كنند تا در پايان به قيد قرعه ديداركنندگان مشخص شوند. موسوي‌فرد عنوان كرد: قرار است كه ۴ هزار خوزستاني به قيد قرعه با رهبر معظم انقلاب ديدار كنند.

مبادا فضاي موجود، زمان مناسبي براي كم كاري تلقي شود!

مردم ايران يك هفته سراسر غم و سرشار از فضاي اندوه را گذراندند كه تنها زمان فاصله گرفتن از اين فضا، مدت كوتاهي بود كه ناشي از شكستن شاخ امريكا بود به اين دليل كه براي اولين بار در دنيا كشوري پيدا شد كه مقابل نيرويي كه خود را شكست ناپذير مي دانست، قدعلم كرد و آن كشور، ما بوديم. اين حوادث و اوضاع و احوال پس از آن، تمام مسائل كشوري را تحت الشعاع قرار داد، در عين حال كه يك بار ديگر وحدت و يكپارچگي مردم در هنگامه هاي خاص را اثبات كرد. شايد مسئولان مملكتي تصور كنند فضاي موجود باعث شود كه تنگناها و مشكلات فراموش شوند و آنها كه مقداري در كار اجرايي ناتواني دارند، نفس راحتي بكشند و عجله اي براي جبران كم كاري هاي خود نداشته باشند كه اگر احيانا چنين تصوري وجود دارد، آنها سخت در اشتباهند چرا كه پس از عبور از روزهاي سخت بازهم بايد پاسخگوي وعده ها و برنامه هايي باشند كه قرار بوده اجرا شوند. ضمنا حضور حماسه ايِ مردم براي قدرشناسي و اثبات وفاداري آنها مطمئنا كار مسئولين را دشوار كرده و اگر مسئولي يا مقام كشوري خود را در برابر اين همه احساسات عميق متعهد نداند، جز خائن بودن نمي توان صفت ديگري به او نسبت داد. بنابراين انتظار اين است كه در سطح استان، از استاندار گرفته تا ساير مديران دستگاه ها بيش از پيش براي تسريع در كارها تكريم ارباب رجوع و شتاب در اجراي طرح هاي عمراني، اقتصادي، فرهنگي و آموزشي بكوشند و بدانند كه اين مردم از مطالبه حقوق حقه خود نخواهند گذشت.

يادمان باشد استاني داريم كه در بحران ها ركورد زده و اين خصوصيت موجب شده كه كار در آن مضاعف باشد و قابل تحمل نيست كه با يك بارندگي زندگي مردم فلج و بسياري از آنها همه چيز خود را از دست بدهند و درغير ايام بارندگي هم در فاضلاب زندگي كنند. يا اينكه سودجويان از هر اتفاقي به نفع خود بهره ببرند و همچنان شاهد گراني باشيم و نمونه هاي آن را در تغيير قيمت اقلامي مانند برنج و تره بار ببينيم.

اگر مكمل هاي بنزين مورد تاييد نيست، چرا در جايگاه ها فروخته مي شوند؟

شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران طي اطلاعيه اي اعلام كرد عرضه مواد افزودني و مكمل‌هاي بنزين در جايگاه هاي سوخت مورد تاييد اين شركت نيست.

اگر اين مكمل ها مورد تاييد شركت پخش فرآورده هاي نفتي نيست چرا در جايگاه ها آزادانه و حتي با اصرار ماموران فروش بنزين فروخته مي شوند و آنها را جمع آوري نمي كنند؟ اين وضع حتي در جايگاه هايي كه متعلق به شركت فرآورده هاي نفتي است وجود دارد و مردم به اطمينان اين شركت  مكمل ها را خريداري مي كنند كه بايد جلوي اينكار گرفته شود.

مديرعامل و مدير جديد حراست ساب خوزستان منصوب شدند

مدير روابط عمومي سازمان آب و برق خوزستان گفته در پي شكايت اين سازمان از مجريان مراسم حاشيه‌ساز در سالن همايش هاي گيت بوستان مديرعامل و مدير حراست جديد شركت ساب منصوب شدند. مهران مومن غريب مدير روابط عمومي سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به شكايت اين سازمان از مجريان مراسم حاشيه‌ساز در سالن همايش هاي گيت بوستان، گفت: مديرعامل و مدير جديد حراست شركت ساب منصوب شدند.

اين جابه جايي با استعفاي مديرعامل و تصميم و تصويب هيات مديره شركت خدماتي ساب (پيمانكار طرف قرارداد سازمان آب و برق) صورت گرفته و مديرعامل جديد شركت ساب و سرپرست جديد حراست اين شركت منصوب شده‌اند.به گفته مومن غريب  با تصميم شركت ساب مسئولان نظارت بر برنامه‌هاي سالن همايش ها (يك نفر نماينده شركت ساب و يك نفر نماينده نظارت بر امور خدمات سازمان آب و برق) كه در لغو اين مراسم كوتاهي كرده و ضوابط مربوطه و فرآيندهاي لازم تدوين شده را رعايت نكرده نيز براي رسيدگي دقيق موضوع تخلف صورت گرفته از كار معلق شده‌اند.

مدير روابط عمومي سازمان آب و برق خوزستان  دليل اين اقدامات را مشكلات پيش آمده ناشي از تخطي پيمانكار مربوطه از رعايت مقررات وضع شده رعايت نكردن فرآيندهاي تعريف شده و لغو نكردن مراسم در روز تشييع شهيد والامقام سپهبد سليماني در اهواز دانست. اين مقام مسئول بيان داشت: از شركت برگزاركننده مراسم كه سالن همايش‌هاي گيت بوستان را از شركت ساب (پيمانكار طرف قرارداد سازمان آب و برق) اجاره كرده بود و مجري اين مراسم (محمود شهرياري) به مراجع قضايي شكايت كرده‌ايم و پرونده در دادسراي عمومي و انقلاب اهواز در حال رسيدگي است.

تحليف ۳ نماينده استان خوزستان در شوراي عالي استان‌ها

مراسم تحليف سه نماينده استان خوزستان در بيست و هفتمين جلسه شوراي عالي استان‌ها برگزار شد.

در اين مراسم محسن موسوي زاده، احمد زمان پور، سعيد سيلاوي نمايندگان استان خوزستان در شوراي عالي استان‌ها سوگند ياد كردند و فعاليت خود را در اين شورا آغاز كردند.

دست داشتن يك شبكه جاسوسي درترور سردارشهيد سليماني

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، خبرگزاري رويترز به نقل از يك منبع امنيتي در عراق گزارش داد: تحقيقات اوليه نشان مي دهد يك شبكه جاسوسي در داخل فرودگاه بغداد در عمليات ترور سردار شهيد سليماني و همراهان او دست داشته است.

به گفته اين منبع متهمين چهار نفر هستند كه در چارچوب يك شبكه جاسوسي گسترده اطلاعاتي را در اختيار ارتش آمريكا قرار داده اند.

دو نفر از اين افراد مسئولان امنيت پرواز فرودگاه بغداد و دو نفر ديگر كارمند يك شركت هواپيمايي در دمشق هستند.

|
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای مردم خوزستان با رهبر معظم انقلاب ديدار مي‌كنند بسته هستند

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.