امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 7 April , 2020
امروز : سه شنبه, ۱۹ فروردین , ۱۳۹۹ - 14 شعبان 1441
شناسه خبر : 10103
  پرینتخانه » راوی تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۸:۱۳ | 72 بازدید | ارسال توسط :

بعد از انتخابات ((فرمانداران ميهمان)) مرخص مي شوند

با توجه به برگزاري  انتخابات تا پايان انجام آن تغييراتي در سطح مديران و مسئولان داده نمي شود اما به قرار اطلاع پس از آن تعدادي از فرمانداران و بخشداران، بخصوص آنها كه از دستگاههاي ديگر آمده اند و از كادر وزارت كشور نيستند تغيير خواهند كرد. بارها گفته شده كه آوردن نيروهاي ميهمان به […]

بعد از انتخابات ((فرمانداران ميهمان)) مرخص مي شوند

با توجه به برگزاري  انتخابات تا پايان انجام آن تغييراتي در سطح مديران و مسئولان داده نمي شود اما به قرار اطلاع پس از آن تعدادي از فرمانداران و بخشداران، بخصوص آنها كه از دستگاههاي ديگر آمده اند و از كادر وزارت كشور نيستند تغيير خواهند كرد.

بارها گفته شده كه آوردن نيروهاي ميهمان به وزارت كشور باعث مي شود كه استان در كادر مسئولان، مديريت پايدار نداشته باشد چون اكثر اين نيروها با اهرم فشار يا سفارش اين و آن به سمت هاي فرمانداري و بخشداري مي رسند كه بقاي آنها بستگي به ماندن يا رفتن سفارش دهندگان است.  ‌مثلا با برگزاري انتخابات مجلس و ورود عده اي نماينده جديد، همه كساني كه از پرتو سفارشات نمايندگان سابق به جائي رسيده اند بايد با سمت هاي خود خداحافظي كنند.  ‌

اي كاش دولت ها در انتخاب وزيركشور از چنان قدرت و استقلالي برخوردار بودند كه انتصابات تحت تاثير قرار نمي گرفت و وزير كشور از ترس استيضاح به انتصابات سفارشي نمايندگان تن نمي داد. البته در استانها، استانداران هم از اين آفت در امان نيستند. به اين معني كه يا بايد مثل دكتر مقتدايي زير بار حرف نمايندگان و ديگران نروند كه در آن صورت عمر مديريتي آنها طولاني نخواهد بود يا ناچار هستند بخاطر داشتن روابط و جلوگيري از دشمن تراشي و سنگلاي چرخ كارها كردن به بعضي انتصابات تحميلي رضايت بدهند.  ‌

رزاز مديركل فرودگاه هاي خوزستان شد

با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، سيد مهدي رزاز به عنوان مديركل فرودگاه هاي خوزستان منصوب شد.

 سياوش اميرمكري در اين ابلاغ  آورده  است: (با توجه به شرايط استان مقاوم و زرخيز خوزستان بعنوان خط مقدم ۸ سال جنگ تحميلي و مركز ثقل دفاع مقدس ملت بزرگ ايران از ميهن اسلامي و موقعيت فرودگاه اهواز كه به نام سردار سرافراز اسلام و فرمانده شهيد جبهه مقاومـت حاج قاسـم سليمـاني مزيــن گرديده است، حمل و نقل هوايي از اهميت خاص و ويژه اي براي برنامه هاي توسعه اي و ارتقاء راهبردي استان در ابعاد اقتصــادي، صنعتي و اجتماعي برخوردار مي باشد.)

از جمله ماموريت هاي ابلاغي مديركل جديد فرودگاه هاي خوزستان مي توان به استقرار سيستم مديريت ايمني و ارتقاي سطح خدمات فرودگاهي و هوانوردي در جهت پاسداشت حقوق شهروندي و هماهنگي مؤثر با شركت هاي هواپيمايي و نهادهاي حفاظتي – امنيتي و ديگر مجموعه هاي مرتبط با خدمات فرودگاهي، توسعه كار تيمي، افزايش مهارت ها و بهبود شرايط كاري<منابع انساني متخصص> ضمن تأكيد بر شناسايي و به كارگيري نيروهاي مستعد و جوان با هـدف همتا پروري و كادر سازي و نگهداري اصولي زيرساخت هاي موجود و بهره برداري مؤثر و اقتصادي از ظرفيت هاي فرودگاهي، توسعه كسب وكارها و وصول به موقع درآمدها، كاهش هزينه ها، رعايت دقيق قوانين و مقررات و هماهنگي كامل با ستاد شركت اشاره كرد.

همچنين مديرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران بر تلاش و پيگيري مجدانه براي اتمام طرح هاي توسعه اي و زيرساخت هاي مورد نياز فرودگاه و بهره برداري هر چه سريعتر از آن، برنامه ريزي لازم براي تصويب طرح هاي كوتاه مدت و ميان مدت فرودگاه و پيگيري لازم جهت انجام مطالعات كارشناسي و اقدامات اجرايي در خصوص احداث فرودگاه جديد اهواز تاكيد كرده است.

سيد مهدي رزاز كه پيش از اين مدير فرودگاه بجنورد بود با ابلاغ مديرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، جانشين محمدرضا رضايي، مديركل سابق فرودگاه هاي خوزستان شده است.

مدير جديد فرودگاه بين المللي اهواز داراي مدرك كارشناسي ارشد مديريت، كارشناس مراقبت پرواز است و معاون هوانوردي آذربايجان شرقي و رئيس فرودگاه سهند را در كارنامه خود دارد.

ضمن تبريك به ايشان آرزوي موفقيت در انجام وظايف خطيرشان را داريم.

گفتني است در آخرين روزهاي عمر مديريتي مدير سابق فرودگاه اهواز موضوع استقرار جايگاهي براي مطبوعات ارسالي از مركز و ضرورت اختصاص بخشي از فرودگاه به اين منظور مطرح شده بود كه با وجود رضايت ديرهنگام رضايي عمر مديريتي اش براي انجام اين كار كفاف نكرد.

هشدارفرماندار اهواز به نامزدهاي انتخاباتي  ‌

جمال عالمي نيسي فرماندار اهواز به  نامزد‌هاي انتخابات مجلس توصيه كرد از تبليغات زودتر از موعد خودداري كنند زيرا  نامزد‌هايي كه تبليغات زودتر از موعد داشته باشند به مراجع ‌قضايي و هيات نظارت معرفي مي‌شوند.

به گفته وي  تعداد شعب اخذ راي در انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در شهرستان اهواز به ۴۹۰ شعبه افزايش يافته است.

|
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای بعد از انتخابات ((فرمانداران ميهمان)) مرخص مي شوند بسته هستند

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.