امام صادق(ع):
۞ هركس به خانواده اش نيكويي و احسان كند، خداوند بر عمر او مي افزايد. ۞
Monday, 21 September , 2020
امروز : دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹ - 4 صفر 1442
شناسه خبر : 11272
  پرینتخانه » راوی تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰:۰۰ | 284 بازدید | ارسال توسط :

جلوي انتصاب چند مديرغيربومي در آبادان گرفته شد

منتخب مردم آبادان در مجلس گفت: برخي مديران در شهر آبادان درصدد بودند كه از خلا‡ بين مجلس دهم و يازدهم سوءاستفاده كنند و تغييرات مديريتي مدنظر خود را انجام دهند اما جلوي آنها گرفته شد.سيد مجتبي محفوظي گفته متأسفانه در چند روز گذشته شاهد تحركاتي براي تغيير برخي نيروهاي بومي و انتصاب مديران غيربومي […]

جلوي انتصاب چند مديرغيربومي در آبادان گرفته شد

منتخب مردم آبادان در مجلس گفت: برخي مديران در شهر آبادان درصدد بودند كه از خلا بين مجلس دهم و يازدهم سوءاستفاده كنند و تغييرات مديريتي مدنظر خود را انجام دهند اما جلوي آنها گرفته شد.سيد مجتبي محفوظي گفته متأسفانه در چند روز گذشته شاهد تحركاتي براي تغيير برخي نيروهاي بومي و انتصاب مديران غيربومي در شهرستان آبادان بوديم كه با قاطعيت موضوع را پيگيري كرديم و مانع اين اتفاقات شديم.

به گفته وي روز (چهارشنبه) گذشته  در يكي از ادارات قرار بود يك نيروي غيربومي جايگزين يك نيروي بومي شود كه مانع آن شديم.

وي اين را هم گفت : متأسفانه برخي مديران درصدد بودند كه از بحث خلا بين دو مجلس دهم و يازدهم سوءاستفاده كنند و تغييرات مدنظر خود را انجام دهند كه جلوي اين شيطنت را گرفتيم.

محفوظي گفت : من قاطعانه به مديران و حتي وزرا اعلام مي‌كنم كه ورود مدير و نيروي غيربومي به آبادان ممنوع است و به هيچ عنوان اجازه نخواهيم داد كه كسي نيروهاي بومي توانمند را ناديده بگيرد.

منتخب مردم آبادان در مجلس گفت: سوال ما از آقايان مسئول اين است كه چه زماني قرار است فرصت داده شود تا نيروهاي بومي ما رشد و ارتقا پيدا كنند؟ جوانان بومي ما از توانايي زيادي برخوردار هستند اما ناديده گرفته شده‌اند؛ چرا براي رشد و ارتقاي آنها كسي تاكنون تلاش نكرده است؟

وي اين را هم گفت: بنده حتي از خوابگاه نيروهاي فاز ۲ پالايشگاه آبادان بازديد كردم و اين روند تا تقويت جايگاه نيروهاي بومي همچنان ادامه خواهد يافت و مردم مطمئن باشند در برخورد با هر فردي كه بخواهد نيروهاي بومي را ناديده بگيرد هيچ‌گونه تساهل و تسامحي نخواهيم داشت.

انجام ارزيابي ميزان آسيب پذيري دهك هاي مختلف در خوزستان اما محرمانه

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان با اشاره به انجام ارزيابي‌هاي صورت گرفته از ميزان آسيب‌پذيري دهك‌هاي مختلف از تبعات اقتصادي شيوع كرونا در استان  گفت: با وجود محدوديت‌هاي اطلاعاتي كه هميشه با آن روبه رو بوده‌ايم؛ اما در بررسي كه توسط سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان خوزستان صورت گرفته خانوارهايي كه از شيوع اين بيماري دچار مشكلات اقتصادي شده‌اند و در جايگاه دهك‌هاي ضعيف‌تري قرار گرفته‌اند مورد ارزيابي قرار گرفته است. وي افزود: اين بررسي دهك‌هاي ضعيف خوزستان، تنها در زمينه خوراك و مسكن را شامل مي‌شود و براي اينكه ممكن است تبعات نگران‌كننده‌اي را در جامعه به وجود بياورد و انتظاراتي را ايجاد كند، از اعلام اعداد مربوط به بار مالي آن خودداري مي‌كنم.

به گفته حاجتي: بر همين اساس بايد سعي شود تا در كنار بسته‌هاي حمايتي كه ويژه فعالان اقتصادي ارائه مي‌شود، به مشاغل خرد كه اطلاعات آنها در هيچ كجا ثبت نمي‌شود و ارتباط مستقيمي با معيشت خانوارها دارند را مورد توجه قرار دهيم.

اولين دستور حقيقي پور پس از سرپرستي آبفاي اهواز براي آب‌دار شدن كوچه مش فاطمه  ‌

چندي پيش مطالبي در خصوص وضعيت انشعابات و افت فشار آب در اين منطقه در رسانه ها منتشر شد كه پس از بازديد ميداني و بررسي محل تعداد زيادي انشعابات غيرمجاز شناسايي شد كه منجر به افت فشار نيز مي شدند و همزمان با اجراي اين پروژه جمع آوري و تبديل وضعيت خواهند شد.

حالا دكتر حقيقي پور در همين ابتداي تحويل گرفتن مسئوليت سرپرستي آبفاي  اهواز بعد از يكپارچه شدن آب و فاضلاب خوزستان، اقدام به رفع مشكل در كوچه معروف به مش فاطمه كرده است.

عمليات اجراي ۲۰۰متر لوله پلي اتيلن به قطر  90ميلي متر و در پنج خيابان فرعي منطقه يك حصير آباد (هر فرعي ۴۰متر لوله ي يك اينچ) و همچنين نصب ۷۰ انشعاب يك دوم آب، با هدف ارتقاي سطح كيفي و كمي آب منطقه در حال انجام است. اعتبار اين پروژه از  محل درآمدهاي جاري شركت آب و فاضلاب اهواز تامين گرديده است.

با توجه به عرض كم خيابان و عدم امكان ورود ماشين آلات، در حال حاضر عمليات حفاري به صورت دستي انجام مي شود.

قرار بود تمديد دفترچه بيمه مطرح نباشد

شهروندي براي راوي نوشته : روز پنج شنبه بر حسب نياز فوري بيمار همراهم،  به يكي از بيمارستان‌هاي اهواز مراجعه كردم. متاسفانه  دفترچه بيمه اي كه تا تير ماه ۹۹ مهلت داشت را پذيرش نكردند !!  ‌ در توجيه اين كار متصدي مربوطه اعلام مينمايد … بيمه شما از سوي كار فرما تمديد نشده است!!! مگر نه قرار بود تا چند ماهي كه درگير كرونا هستيم شرايط براي بيمه شده آسان باشد و دفترچه   خود به خود تمديد شود؟

مسئولان بيمارستان بايد جوابگوي اين مراجعه‌كننده باشند چون وقتي از بالا دستور داده شده كه با مردم مدارا كنند و همه چيز تحت تاثير كرونا تغيير كرده، نبايد دل‌بخواه مقابل اين دستورات ايستاد و درحاليكه پزشكان و كاركنان بيمارستانها متعهدانه و با جانفشاني براي نجات بيماران تلاش مي كنند، نبايد هيچ بيماري بدون دريافت خدمات از يك بيمارستان خارج شود.

|
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای جلوي انتصاب چند مديرغيربومي در آبادان گرفته شد بسته هستند

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.