امام علي(ع):
۞از دست دادن فرصت اندوه‌بار است. ۞
Saturday, 31 October , 2020
امروز : شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹ - 15 ربيع أول 1442
شناسه خبر : 12903
  پرینتخانه » گزارش تصویری تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰:۰۰ | 111 بازدید | ارسال توسط :

رئيس شيلات هنديجان: احداث زيستگاه مصنوعي آبزيان در هنديجان احداث ۶ هزار هكتار مزرعه پرورش آبزيان در سواحل بوطاهري

مزارعي گفت: زيستگاه و چراگاه مصنوعي آبزيان در درياي هنديجان به دليل كمبود ذخاير دريايي احداث مي‌شود. فلامرز مزارعي رئيس اداره شيلات هنديجان در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: با توجه به كمبود ذخاير دريايي و كاهش آن‌ها به دلايل مختلف از جمله صيد‌هاي بي رويه، مقرر شد زيستگاه و چراگاه مصنوعي آبزيان در […]

رئيس شيلات هنديجان: احداث زيستگاه مصنوعي آبزيان در هنديجان احداث ۶ هزار هكتار مزرعه پرورش آبزيان در سواحل بوطاهري

مزارعي گفت: زيستگاه و چراگاه مصنوعي آبزيان در درياي هنديجان به دليل كمبود ذخاير دريايي احداث مي‌شود.
فلامرز مزارعي رئيس اداره شيلات هنديجان در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: با توجه به كمبود ذخاير دريايي و كاهش آن‌ها به دلايل مختلف از جمله صيد‌هاي بي رويه، مقرر شد زيستگاه و چراگاه مصنوعي آبزيان در درياي اين شهر بندري احداث شود و به همين منظور ۱۲۰ قالب بتني بزرگ به شيلات شهرستان تحويل داده شده است.
او در ادامه به دعوت يكي از سرمايه گذاران بخش خصوصي براي احداث و راه اندازي كارگاه تكثير لارو ميگو و ماهي در سواحل امامزاده عبدا… اشاره كرد و افزود: مراحل اخذ مجوز براي احداث كارگاه مذكور از سوي سرمايه گذار در حال انجام است و توان تامين نياز مجتمع‌هاي آبزي پروري شهرستان را دارد.
مزارعي درخصوص آخرين وضعيت احداث مزارع پرورش ميگو و ماهي در هنديجان بيان داشت: باتوجه به پيگيري شيلات استان خوزستان و تامين اعتبار از طرف علي بويري فرماندار شهرستان، مطالعات اوليه احداث ۶ هزار هكتار مزرعه پرورش آبزيان در سواحل بوطاهري درحال انجام است و مراحل پاياني را طي مي‌كند و پس از پايان مطالعات به متقاضيان فعاليت در اين زمينه واگذار خواهد شد. فلامرز مزارعي رئيس اداره شيلات هنديجان گفت: با توجه به كمبود ذخاير دريايي و كاهش آن‌ها به دلايل مختلف از جمله صيد‌هاي بي رويه، مقرر شد زيستگاه و چراگاه مصنوعي آبزيان در درياي اين شهر بندري احداث شود و به همين منظور ۱۲۰ قالب بتني بزرگ به شيلات شهرستان تحويل داده شده است. او در ادامه به دعوت يكي از سرمايه گذاران بخش خصوصي براي احداث و راه اندازي كارگاه تكثير لارو ميگو و ماهي در سواحل امامزاده عبدا… اشاره كرد و افزود: مراحل اخذ مجوز براي احداث كارگاه مذكور از سوي سرمايه‌گذار در حال انجام است و توان تامين نياز مجتمع‌هاي آبزي پروري شهرستان را دارد.
مزارعي درخصوص آخرين وضعيت احداث مزارع پرورش ميگو و ماهي در هنديجان بيان داشت: باتوجه به پيگيري شيلات استان خوزستان و تامين اعتبار از طرف علي بويري فرماندار شهرستان، مطالعات اوليه احداث ۶ هزار هكتار مزرعه پرورش آبزيان در سواحل بوطاهري درحال انجام است و مراحل پاياني را طي مي‌كند و پس از پايان مطالعات به متقاضيان فعاليت در اين زمينه واگذار خواهد شد.

|
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای رئيس شيلات هنديجان: احداث زيستگاه مصنوعي آبزيان در هنديجان احداث ۶ هزار هكتار مزرعه پرورش آبزيان در سواحل بوطاهري بسته هستند

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.