امام علي(ع):
۞از دست دادن فرصت اندوه‌بار است. ۞
Sunday, 29 November , 2020
امروز : یکشنبه, ۹ آذر , ۱۳۹۹ - 14 ربيع ثاني 1442
شناسه خبر : 13395
  پرینتخانه » راوی تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰:۰۰ | 86 بازدید | ارسال توسط :

شريعتي دلايل رتبه آخر بودن عملكرد استانداري خوزستان را در مجلس تشريح مي كند

پس از انتشار گزارش وزارت كشور درباره عملكرد استانداري‌ها و قرار گرفتن استانداري خوزستان در رتبه آخر، مجمع نمايندگان خوزستان پرداختن به اين موضوع را در دستور كار خود قرار داد. رئيس مجمع نمايندگان استان در اين مورد گفته: به رغم اينكه اين رتبه‌بندي‌ها دربرگيرنده همه حوزه‌هاي عملكردي نيست اما نمايندگان خوزستان اتفاق‌نظر داشتند كه […]

شريعتي دلايل رتبه آخر بودن عملكرد استانداري خوزستان  را در مجلس تشريح مي كند

پس از انتشار گزارش وزارت كشور درباره عملكرد استانداري‌ها و قرار گرفتن استانداري خوزستان در رتبه آخر، مجمع نمايندگان خوزستان پرداختن به اين موضوع را در دستور كار خود قرار داد.
رئيس مجمع نمايندگان استان در اين مورد گفته: به رغم اينكه اين رتبه‌بندي‌ها دربرگيرنده همه حوزه‌هاي عملكردي نيست اما نمايندگان خوزستان اتفاق‌نظر داشتند كه پايين بودن امتياز شاخص‌هاي عمومي و تخصصي شايسته استان نيست؛ بر همين اساس مقرر شد از استاندار دعوت شود تا در جلسه آتي مجمع در مجلس، شرايط عملكردي مديران و وضعيت شاخص‌ها در حوزه‌هاي مختلف استان را براي نمايندگان تشريح كند.
سيد كريم حسيني اين را هم گفته: در جلسه ويدئوكنفرانسي با رئيس‌جمهور در هفته گذشته وزراي جهاد كشاورزي و راه و شهرسازي در حضور استاندار خوزستان گزارشي از وضعيت پروژه‌ها در مناطق سيل‌زده استان ارائه دادند كه براي نمايندگان خوزستان با ابهامات زيادي همراه بود و به همين علت استاندار در جلسه با مجمع نمايندگان درباره اين ادعاي وزراي دولت هم توضيح خواهد داد.
مدير كل جديد ثبت اسناد و املاك خوزستان معرفي شد

روز گذشته آيين توديع و معارفه مديركل ثبت اسناد و املاك خوزستان با حضور جمعي از مديران استاني وكشوري در سرسراي داگستري خوزستان برگزار شد.
در اين مراسم <علي افشين> مدير كل سابق ثبت اسناد و املاك خوزستان بعد از چهار سال مديريت توديع و < سيد محمود بهرسي> كه مديريت اداره ثبت اسناد بوشهر وچهار محال بختياري را در كارنامه كاري خود دارد به عنوان مديركل ثبت اسناد و املاك خوزستان معرفي شد.
<خوزيها> آمد تا صداي مردم باشد ‌

اولين شماره خوزيها به همت و مديريت همكارمان محمد مالي با حضور جمعي از اصحاب رسانه استان رونمايي شد. در بين ميهمانان چهره هايي مانند دكتر مقتدايي و آقاي ايزدي ( كه معمولا چند منظوره است) ديده مي شد. ‌
مالي، خوزيها را با هشت صفحه دشت كرده و غير از سرمقاله مختصر و مفيد، انفجار عامري را بعنوان عكس اول آورده بود و سه صفحه را به گفتگو با مهدي نصيري اختصاص داده بود، يك صفحه اش هم كه گزارشي از فولاد اكسين است. ‌
محمد مالي تقارن انتشار روزنامه اش را با ۱۸۴ سال پس از انتشار روزنامه ميرزاصالح شيرازي كه اخبار جامعه را منتشر كرد و ۱۹۷ سال پس از آنكه در اروميه نخستين روزنامه محلي پا به عرصه گذاشت و ۱۷۰ سال پس از نشر روزنامه دارالخلافه طهران به همت ميرزا تقي خان اميركبير كه بعد به وقايع اتفاقيه تغيير نام داد به فال نيك گرفته و با اين نيت شروع كرده كه <خون تازه> و <نگاهي نو> در برابر طوفانها باشد و اين طور كه گفته قرار است خوزيها صداي مردم ايران باشد كه آينده نشان خواهد داد اين صدا چگونه و با چه آهنگي به گوش مخاطبان خواهد رسيد. ‌
بهر حال همين قدر كه در وانفساي گراني كاغذ و زينگ و بقيه هزينه ها، باز هم كساني پيدا مي شوند كه دل به دريا مي زنند و در حاليكه فضاي مجازي عالمگير شده، تن به انتشار روزنامه كاغذي مي دهند، جاي خوشحالي است و براي مالي و همكارانش آرزوي توفيق و رسيدن به اهداف موردنظر را داريم. ‌
بايد تنها يك سوم كارمندان در ادارات حضور يابند

‌يك عضو كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي تاكيد كرده كه دولت بايد هم در بحث مدارس و هم در بحث ادارات دولتي ورود جدي داشته باشد و از ظرفيت دوركاري حداكثري استفاده شود به طوري كه تنها يك سوم از كارمندان در محل كار خود حضور يابند.اسماعيل حسين زهي ، با تاكيد بر ضرورت دوركاري كارمندان و پرهيز از سفرهاي تفريحي در شرايط كرونايي، گفته: با توجه به اينكه امروز شاهد هستيم آمار مبتلايان به كرونا در اكثر استان ها اوج گرفته است، انتظار مي رود شهروندان پروتكل هاي بهداشتي را بيش از گذشته با جديت دنبال كرده و به طور ويژه از سفرهاي غير ضروري پرهيز كنند.
در خصوص سر رسيد مهلت مالياتي و يا تمديد پروانه و يا امور بانكي، بايد تمديدي دو ماه صورت گيرد.
نماينده آبادان در مجلس براي دومين بار به كرونا مبتلا شد

رييس دانشكده علوم پزشكي آبادان گفته: جليل مختار يكي از نمايندگان مردم آبادان در مجلس شوراي اسلامي براي دومين بار به بيماري كرونا مبتلا شد.به گفته شكرالله سلمان‌زاده اين نماينده به دليل ابتلا به بيماري كرونا در بيمارستان طالقاني آبادان بستري شده است. وي به دنبال احساس ناراحتي به مراكز درماني مراجعه كرده كه پس از انجام آزمايش نتيجه تست كروناي وي مثبت اعلام شده است.
رييس دانشكده علوم پزشكي آبادان گفت: البته حال عمومي اين نماينده مردم آبادان در مجلس شوراي اسلامي خوب است و پس از دوران نقاهت و قرنطينه از بيمارستان مرخص خواهد شد.
‌سلمان‌زاده گفت: اميدواريم با رعايت توصيه‌هاي بهداشتي و فاصله‌گذاري اجتماعي توسط آحاد مردم، ويروس منحوس كرونا را شكست دهيم.

محمد كاظم حاج سردار

|
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای شريعتي دلايل رتبه آخر بودن عملكرد استانداري خوزستان را در مجلس تشريح مي كند بسته هستند

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.