امام علي(ع):
۞از دست دادن فرصت اندوه‌بار است. ۞
Wednesday, 25 November , 2020
امروز : چهارشنبه, ۵ آذر , ۱۳۹۹ - 10 ربيع ثاني 1442
شناسه خبر : 13786
  پرینتخانه » راوی تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷ | 61 بازدید | ارسال توسط :

تغييرات و انتصابات جديددر استانداري

به قرار اطلاع معاون عمراني استانداري در نظر دارد تغييراتي در زير مجموعه حوزه خود بدهد و بر اين اساس شنيده شده صديقي مدير كل امور شهري و شوراهاي استانداري تعويض مي شود. براي جايگزيني وي نام يكي از فرمانداران شنيده شده است. صديقي از نيروها و مديران آگاه در امور شهري است و با […]

تغييرات و انتصابات جديددر استانداري

به قرار اطلاع معاون عمراني استانداري در نظر دارد تغييراتي در زير مجموعه حوزه خود بدهد و بر اين اساس شنيده شده صديقي مدير كل امور شهري و شوراهاي استانداري تعويض مي شود. براي جايگزيني وي نام يكي از فرمانداران شنيده شده است. صديقي از نيروها و مديران آگاه در امور شهري است و با توجه به احاطه كاري او، تغييرش مورد انتظار نبوده چرا كه ‌گمان نمي رود در حال حاضر كسي با توانمندي و حسن مديريت او در حوزه امور شهري استانداري باشد كه جانشين او شود.

‌قرار است بهاروند معاون فرمانداري شهرستان كارون به عنوان فرماندار آغاجاري منصوب شود.در حال حاضر خدري فرماندار آغاجاري است كه علاوه بر اين سمت، بخشداري الوار گرمسيري را هم در كارنامه اش دارد.

‌تمديد بازنشستگي فرماندار اهواز اين توقع را بين ساير فرمانداران به وجود آورده كه اگر كارشان رضايت بخش است، در مورد آنها هم براي تمديد بازنشستگي اقدام شود. در حال حاضر فرماندار ايذه (لامي زاده) با وجود عملكرد رضايت بخشي كه داشته بازنشسته شده اما ظاهراً درخواستي براي تمديد بازنشستگي او نشده و قرار است بزودي سرپرست فرمانداري ايذه منصوب و معرفي شود. فرمانداران بازنشسته ديگري هم هستند كه بايد ديد آنها شانسي براي ماندن دارند يا خير.

بحث اين نيست كه در بازنشستگي افراد وقفه اي ايجاد شود بلكه حرف بر سر اينست كه در اين مورد تبعيض نباشد و گرنه جوانگرايي ( بشرطي كه از نيروهاي مرتبط با حوزه كاري و با توجه به سوابق و تجربه آنها در مسئوليت جديد بهره گرفته شود) خيلي هم خوب است.

گفتگوي بازمزه ساعت ۲۳ شبكه استاني

اگر شما هم مثل راوي بيننده گزارش بعد از خبر ساعت ۲۳ شبكه استاني بوديد، حتماً از ديدن اين برنامه كاملاً متنوع و بامزه لذت برده ايد! در اين گفتگو شهردار اهواز ميهمان شبكه استاني بود و مجري يكي از دوستاني بود كه بيشتر به عنوان گزارشگر از ايشان شناخت داريم و اتفاقاً از گزارشگران و خبرنگاران فعال و پوياي شبكه خوزستان است.

سوالاتي كه مجري از شهردار در نظر گرفته بود زياد و از حجم زماني برنامه بيشتر بود و اگر شهردار مي خواست به همه آنها پاسخ دهد، بايد برنامه ساعت ها ادامه داشت. به همين دليل مجري محترم با هر جمله اي كه شهردار پاسخ مي داد، او هم رشته كلام را به دست مي گرفت و داخل حرف شهردار مي رفت. چند بار آقاي شاعري تذكر داد كه بابا يا من حرف بزنم يا تو، چون جنابعالي بيشتر از من حرف مي زني ! حتي يكبار شهردار گفت اگر قرار است شما حرف بزنيد، بهتر است من بروم و خودت برنامه را اجرا كني. خلاصه چيزي نمانده بود كه شهردار قهر كند كه مجري رعايت كرد و موضوع ختم به خير شد.

قبل از شروع گفتگو هم چند بار گوينده خبر اعلام كرد كه آقاي شهردار روي خط است و از او سوال كرد كه : با توجه به پيش بيني بارندگي در اهواز چه تمهيداتي براي پيشگيري از آب گرفتگي در نظر گرفته شده كه صداي شهردار را نداشتند. يكبار هم تصوير و لب خواني بدون كلام داشتند كه آنهم در نوع خود با مزه بود و بهر حال شب خوبي را با اين برنامه ها داشتيم كه براي اين دوستان آرزوي موفقيت در ارائه برنامه هاي ديدني و مفيد به حال مردم را داريم.

صدور حكم حبس تعزيري براي ۳ شهردار خوزستان

 ‌مديركل حفاظت محيط زيست خوزستان با بيان اينكه سازمان محيط زيست در حوزه پسماند حساسيت خود را آغاز كرده و برابر شرايط موجود با شهرداري‌ها تعاملاتي را آغاز كرده است، گفته : در هر صورتي كه احساس شود شهرداران مي‌خواهند فرصت‌سوزي كنند، موضوع را در مراجع قضايي مطرح مي‌كنيم و در حال حاضر نيز براي سه شهردار خوزستان در مراجع قضايي حكم حبس تعزيري صادر شده است. به گفته محمدجواد اشرفي با توجه به معضلات اهواز و پسماندهاي عادي و بيمارستاني به ويژه در يك سال گذشته، حساسيت مردم و مطالبه‌گران استان بسيار زياد شده است و در روزهاي اخير شاهد مطالبه‌گري رسانه‌ها به ويژه در اهواز بوديم.

وي اين را هم گفته سازمان محيط زيست در حوزه پسماند حساسيت خود را آغاز و برابر شرايط موجود با شهرداري‌ها تعاملاتي را آغاز كرده است اما اين تعامل تا حدي است كه احساس شود شهرداران قصد انجام كاري دارند.اين موضوع علي‌رغم ميل باطني ما است و اگر چنين اتفاقي نيز رخ داده يا مي‌دهد صرفاً براي بهبود امور و تحقق خواسته‌هاي مردم است.

اشرفي گفت: بخش قابل توجهي از پسماندهاي عفوني در شهرهاي استان رهاسازي مي‌شوند و مديريت خاصي بر آنها انجام نمي‌شود،البته قبلا مقرر شد كه معاونت بهداشت دانشگاه‌علوم پزشكي اهواز و سازمان نظام پزشكي، پيگيري‌ها در خصوص واگذاري بي‌خطرسازي پسماندهاي مراكز پراكنده مانند كلينيك‌ها، مطب‌ها و آزمايشگاه‌ها به بخش خصوصي انجام و برنامه زمان‌بندي اين كار را ارائه دهند.

مديركل حفاظت محيط زيست خوزستان هشدارداد با مراكزي كه در خصوص بي‌خطرسازي پسماند اقدام نمي‌كنند، برخورد قضايي انجام و پلمب خواهند شد.

|
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای تغييرات و انتصابات جديددر استانداري بسته هستند

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.