شماره خبر : 12992
منتشر شده در مورخ : ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ساعت : 12:2
برگزاری دوره تربیتی تشکیلاتی خط امام (ره) از سوی دانشگاه‌های خوزستان

برگزاری دوره تربیتی تشکیلاتی خط امام (ره) از سوی دانشگاه‌های خوزستان

 

دبیر خواهران دوره طرح خط امام (ره) بسیج دانشجویی از برگزاری دوره تربیتی تشکیلاتی خط امام(ره) بسیج دانشجویی استان خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان ، دبیر خواهران دوره طرح امام (ره) گفت :دوره تربیتی تشکیلاتی خط امام با حضور نیرو‌های مسئول و جانشین خواهر پایگاه، حوزه‌ها و در بخش رسانه فضای مجازی، گفتمان سازی، مطالبه گری، فرهنگی اجتماعی و علمی پژوهشی در تهران در حال برگزاری است.

خانم لویمی افزود:این دوره شامل مجموعه آموزش دروس تخصصی و فعالیت‌های فرهنگی از جمله، مسابقه ورزشی، کتاب خوانی، برگزاری گعده و برپایی موکب در این مدت ۸ روز در منطقه هدف در حال برگزاری است.

وی در ادامه اظهار داشت :هدف از برگزاری دوره، تربیت و توانمند کردن دانشجویان منتخب شده است و در حال حاضر تعداد ۱۲۳ دانش پژوه از کلیه دانشگاه‌های استان خوزستان از جمله دولتی، پیام نور، آزاد اسلامی و علوم پزشکی و دانشگاه‌های مطرح استان شرکت دارند.

شرایط نفرات شرکت کننده نفرات منتخب حوزه‌های بسیج دانشجویی که ورودی ۱۳۹۹ الی ۱۴۰۰ دانشگاه‌ها است و از دیگر شرایط نفرات شرکت کننده، دانشجویان فعال و اعضای شورای پایگاه‌های دانشجویی که دغدغه کار تشکیلاتی و انقلابی دارند و همچنین با هدف سازماندهی به مسئولیت و تربیت نیروی جوان کارآمد است.

برچسب ها : دوره تربیتی تشکیلاتی خط امام (ره) دانشگاه‌های خوزستان خوزستان