شماره خبر : 20090
منتشر شده در مورخ : ۸ خرداد ۱۴۰۲
ساعت : 10:27
اعلام آمادگی بیش از ۱۵۰ گروه مردمی و حضور ۱۷۰ موکب دار در اجتماع بزرگ «امام رضایی‌ها»

اعلام آمادگی بیش از ۱۵۰ گروه مردمی و حضور ۱۷۰ موکب دار در اجتماع بزرگ «امام رضایی‌ها»

 

«اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها» با شعار «مهر خواهر برادری» ساعت ۲۰ امروز دوشنبه هشتم خرداد ماه در میدان خراسان تهران و خیابان‌های منتهی به آن برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، عباس حیدری مسوول اجرایی ستاد مردمی «اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها» با بیان اینکه ۱۷۰ موکب دار از هیات‌های مذهبی، مساجد، گروه‌های جهادی،‌ خدماتی، امدادی و درمانی در طول مسیرهای منتهی به میدان خراسان حضور داشته و با خدمات متنوع و جذاب از مردم استقبال خواهند کرد، گفت: پذیرایی در ایستگاه‌های صلواتی، برگزاری مولودی‌خوانی و سرود، برپایی غرفه‌های فرهنگی و آموزشی و خانواده و کودکانه، توزیع هدایا و بسته‌های محتوایی و پزشکی ـ درمانی عناوین برنامه‌هایی است که در این رویداد تدارک دیده شده و انجام می‌پذیرد.

وی افزود: سال گذشته با همت گروه های مردمی و جبهه فرهنگی انقلاب، تجربه بسیار خوبی در برگزاری جشن ولادت امام رضا(ع) با عنوان «اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها» در دانشگاه تهران داشتیم. امسال نیز با همراهی و همدلی همه ارکان جبهه انقلاب و گروه های مردمی این جشن بار دیگر در تهران و همه کلانشهرها در سراسر کشور تا روز ولادت حضرت رضا(ع) در حال برگزاری است.

مسوول اجرایی ستاد مردمی «اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها» تصریح کرد: در این میهمانی میزبان اصلی و میهمان‌ها همه مردم هستند و هیات‌های مذهبی، مساجد، گروه‌های جهادی،‌ گروه‌های خدماتی و گروه‌های سرود در طول خیابان های ۱۷ شهریور شمالی و جنوبی، خاوران و خراسان موکب‌هایی با برنامه‌ها و رویکردهای مختلف برپا خواهند کرد.

بر اساس گزارش سایت شهر، به گفته مسئول ستاد برگزاری «اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها»، تا روز گذشته بیش از ۱۵۰ گروه مردمی برای شرکت در این طرح اعلام آمادگی کرده‌اند و پای کار این مراسم خواهند بود.

 

برچسب ها : شهرداري تهران اجتماع امام رضایی‌ها میلاد