شماره خبر : 20167
منتشر شده در مورخ : ۹ خرداد ۱۴۰۲
ساعت : 18:44
هشدار جانشین فراجا به دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز

هشدار جانشین فراجا به دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز

 

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور گفت: هرگونه حمل و نگهداری، قاچاق سلاح و مهمات جرم بوده و می‌بایست تمامی کسانی که سلاح و مهمات غیرمجاز دارند، احساس ناامنی کنند چرا که پلیس با آنان با قاطعیت و بر اساس قانون برخورد خواهد کرد.

امنیت مطلوبی در آذربایجان غربی وجود داردبه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان غربی، سردار "قاسم رضایی" در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه ارومیه اظهار داشت:  در  بازدیدی که از شهرستان سردشت صورت گرفت، الحمدالله تعامل و هم افزایی بسیار خوبی در سطح استان برای توسعه امنیت پایدار وجود دارد و قطعا پایداری امنیت منوط به احساس وظیفه همه ما در خصوص این مقوله مهم است.

وی با اشاره به اینکه امنیت مطلوبی در استان آذربایجان غربی وجود دارد، گفت: این امنیت به برکت خون مطهر شهدا، تلاش شبانه روزی همکارانم و همچنین مشارکت مردم عزیز برقرار شده است.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور ادامه داد: دشمن با ایجاد ناامنی در کشور سعی می‌کند اقتدار و دستاوردهای انقلاب اسلامی را خدشه‌دار کند که نیروهای نظامی و انتظامی شبانه روز در تلاشند تا شرایطی فراهم کنند امنیت و آرامش پایدار برای مردم ایران اسلامی برقرار باشد.

وی ضمن اشاره به اغتشاشات سال گذشته نیز گفت: مدیریت میدان در این استان به خوبی انجام شده که عملکرد و تدابیر نیروهای انتظامی در مدیریت مطلوب و همچنین برقراری نظم و امنیت اجتماعی در استان جای تقدیر دارد.

سردار رضایی تاکید کرد: هرگونه حمل و نگهداری، قاچاق سلاح و مهمات جرم هست و می بایست تمامی کسانی که سلاح و مهمات غیر مجاز دارند، احساس ناامنی کنند چرا که پلیس با آنان با قاطعیت و براساس قانون برخورد خواهد کرد.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور در پایان خاطر نشان کرد: امنیت امروز کشور مدیون مجاهدت های خاموش و مقتدرانه همکارانم در انتظامی و مرزبانی استان بوده و اگر موفقیتی در ماموریت ها به دست آمده به برکت خون شهدای عزیزمان است.

در ادامه این دیدار، حجت الاسلام و المسلمین "سید مهدی قریشی" امام جمعه ارومیه و نماینده ولی فقیه در استان اظهار داشت: باید قدردان تلاش کسانی باشیم که برای امنیت مردم تلاش می‌کنند.

وی افزود: ایثار و فدارکاری کارکنان انتظامی و مرزبانی استان در ماموریت های گوناگون برکسی پوشیده نیست و ما همه قدردان این زحمات شبانه روزی هستیم.

امام جمعه ارومیه و نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به تلاش و ایثار شبانه روزی و خستگی ناپذیر کارکنان پلیس در مقابله با ناهنجاری ها و جرایم خاطر نشان کرد: ایستادگی قاطعانه عزیزان ما دشمنان را که درصدد القاء ناکارآمدی نظام و ناامیدی مردم هستند، مأیوس کرد.

وی تصریح کرد: نیروهای نظامی و انتظامی ما وقتی زیر آیات قرآن کریم رژه می روند نشان از این است که همه همچون سردار شهید سلیمانی شاگردان مکتب امام خمینی(ره) و امام خامنه ای (مدظله العالی) هستند.

حجت الاسلام و المسلمین "سید مهدی قریشی" خاطر نشان کرد: امروز کارکنان پلیس در راه امنیت مردم با جان و دل و با روحیه جهادی و انقلابی خدمت می کنند که شهداء و جانبازان پلیس، خود گواه روشن این موضوع هستند

برچسب ها : هشدار جانشین فراجا سلاح و مهمات غیرمجاز نیروهای نظامی و انتظامی