شماره خبر : 25853
منتشر شده در مورخ : ۲ مهر ۱۴۰۲
ساعت : 9:53
اطلاعیه شماره ۷ ستاد انتخابات کشور؛ مهلت اعتراض به صحت‌سنجی مدارک متقاضیان داوطلبی مجلس تمدید شد

اطلاعیه شماره ۷ ستاد انتخابات کشور؛ مهلت اعتراض به صحت‌سنجی مدارک متقاضیان داوطلبی مجلس تمدید شد

 

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه‌ای از تمدید مهلت اعتراض به نتیجه صحت‌سنجی مدارک متقاضیان داوطلبی مجلس شورای اسلامی خبر داد.

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۷ اعلام کرد: با گرامیداشت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس، به آگاهی متقاضیان داوطلبی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌رساند که متقاضیان داوطلبی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا دوشنبه ۳ مهرماه فرصت دارند نسبت به ثبت اعتراض خود از نتیجه صحت‌سنجی مدارک اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، آن دسته از متقاضیانی که مدارک یا اطلاعات آنان از سوی مرجع یا مراجع صادرکننده گواهی، مورد تایید قرار نگرفته است، فقط تا روز دوشنبه سوم مهر از ساعت ۸ الی ۱۸ فرصت ثبت اعتراض در سامانه keshvar.moi.ir را دارند.

همچنین آن دسته از متقاضیانی که مدارک آن‌ها پس از اعلام نظر ثانویه مراجع مذکور، همچنان مورد تایید قرار نگرفته باشد، می‌توانند جهت رفع نقص به صورت حضوری به دستگاه موردنظر مراجعه کنند؛ در صورت تایید مدرک، مرجع رسیدگی کننده فرصت دارد تا تاریخ ۲۶ مهر (یک روز قبل از شروع ثبت نام) نظر خود را به ستاد انتخابات کشور اعلام کند.

بار دیگر تاکید می‌شود، تنها افرادی که تایید مدارک و اطلاعات آنان از سوی تمامی مراجع مربوطه صادر شده باشد، مجاز به ثبت نام الکترونیکی نهایی از تاریخ ۲۷ مهر به مدت هفت روز خواهند بود.

باشگاه خبرنگاران جوان  سیاسی  مجلس

برچسب ها : مجلس شورای اسلامی انتخابات مجلس مجلس