شماره خبر : 27375
منتشر شده در مورخ : ۲۳ آبان ۱۴۰۲
ساعت : 14:8
راه‌های شریانی اولویت اجرای طرح‌های راهداری خوزستان

راه‌های شریانی اولویت اجرای طرح‌های راهداری خوزستان

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان: طرح‌ها و اقدامات راهداری با اولویت راه‌های شریانی استان انجام شوند.

 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما استان خوزستان، محمد جولانژاد اظهار کرد: اقدامات خوبی در سطح راه‌های استان در حال اجرا هستند، اما انجام این اقدامات باید با برنامه ریزی و اولویت بندی از سوی رؤسای ادارات شهرستان‌ها همراه باشد.

وی با بیان اینکه پروژه‌ها و اقدامات راهداری با اولویت راه‌های شریانی استان انجام شوند، افزود: با توجه به هشدار‌های هواشناسی، روند ساماندهی پل‌ها و ابنیه فنی حوزه راه‌های شهرستان‌ها به منظور حفظ و ارتقای ایمنی راه‌ها در بارندگی‌های پیش رو ادامه داشته باشد تا در صورت بروز سیل با مشکل مواجه نشویم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: علاوه بر اقدامات بخش راهداری، رؤسای ادارات شهرستان‌ها باید نظارت بر ناوگان باری و مسافری، تردد بار‌های ترافیکی و فعالیت شرکت‌های حمل و نقلی را در دستور کار خود قرار دهند.

جولانژاد یادآور شد: فعالیت کارگاه‌های جاده‌ای باید توسط رؤسای شهرستان‌ها به مرکز مدیریت راه‌های اداره کل اطلاع داده شود تا با ثبت در سامانه ۱۴۱ و اطلاع رسانی به موقع، هم استانی‌ها از انسداد‌های احتمالی محور‌های مطلع شوند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان ادامه داد: بازدید از مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی نیز به صورت مستمر توسط شهرستان‌ها انجام شود.

برچسب ها : طرح‌های راهداری خوزستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان خوزستان