شماره خبر : 27557
منتشر شده در مورخ : ۳۰ آبان ۱۴۰۲
ساعت : 10:37
توضیح شرکت برق اهواز در خصوص برق‌گرفتگی یک شهروند در خیابان

توضیح شرکت برق اهواز در خصوص برق‌گرفتگی یک شهروند در خیابان

 

مدیر امور برق منطقه سه شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: شهروندی که صبح امروز دچار برق گرفتگی خفیف ناشی از سیم بریدگی در خیابان فرهنگ (زند) شده بود، پس از معاینات پزشکی و تایید سلامت از بیمارستان امام خمینی ره اهواز ترخیص شد.

عید احترامی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در ساعت ۹صبح امروز دوشنبه، ۲۹ آبان ۱۴۰۲ در اثر بارندگی و توفان شدید، سیم بریدگی نول در شبکه فشار ضعیف واقع در خیابان فرهنگ نبش خیابان اباذر (زند) رخ داد.

وی افزود: یکی از شهروندان هنگام عبور از نزدیک محل سیم بریدگی دچار برق گرفتگی خفیف شد و بلافاصله پس از اطلاع رسانی، اکیپ امداد مدیریت اورژانس و عملیات برق و تیم ایمنی این شرکت در محل حاضر و فرد حادثه دیده با تاکید مسئول ایمنی به بیمارستان امام خمینی ره اهواز منتقل و تحت بررسی پزشکی قرار گرفت.

احترامی بیان کرد: پس از بررسی‌های کامل پزشکی این شهروند در سلامت از بیمارستان ترخیص و به همراه تیم ایمنی این شرکت تا منزل همراهی شد.

مدیر امور برق منطقه سه شرکت توزیع نیروی برق اهواز تصریح کرد: سیم نول دچار پارگی شده بود که خوشبختانه صدمه‌ای برای این شهروند در بر نداشت.

وی افزود: از شهروندان تقاضا داریم هنگام مشاهده هرگونه اشکال و یا سیم بریدگی با سامانه اتفاقات برق ۱۲۱ تماس بگیرند و همچنین از نزدیک شدن به محل حادثه جدا خودداری کنند.

 

برچسب ها : شرکت برق اهواز برق‌گرفتگی اهواز خوزستان