شماره خبر : 27630
منتشر شده در مورخ : ۴ آذر ۱۴۰۲
ساعت : 8:51
اذعان رسانه‌ی صهیونیستی: حماس کاملا بر نوار غزه سیطره دارد

اذعان رسانه‌ی صهیونیستی: حماس کاملا بر نوار غزه سیطره دارد


شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی پس از تبادل اسرا با جنبش حماس اعلام کرد که این گروه کاملا بر نوار غزه سیطره دارد.
به گزارش رسانه‌های فلسطینی، شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی در این باره اعلام کرد که فردی با شتاب از پایان حماس سخن گفت، باید اتفاقات امروز را مرور کند که بیانگر سیطره کامل حماس بر نوار غزه است.
این رسانه افزود: با وجود اعلام ارتش اسرائیل مبنی بر این که حماس کنترل شمال نوار غزه را از دست داده است، اما این گروه موفق شد که آتش بس را همزمان در شمال و جنوب نوار غزه بر طرف اسرائیلی تحمیل کند
این شبکه اسرائیلی ادامه داد: حماس توانست اسرائیل را با وجود اظهارات بنیامین نتانیاهو مبنی بر عدم پذیرش آتش بس پیش از نابودی این سازمان به سمت آتش بس انسانی بکشاند.
شبکه ۱۲ اسرائیل افزود: گروگان‌های اسرائیلی همزمان آزاد شدند و این به معنای این است که ارتباط حماس با زندانبانان خود همچنان برقرار بوده و بر اثر جنگ قطع نشده بود.
این رسانه صهیونیست گزارش داد:حماس همچنان با وجود حملات گسترده در نوار غزه قوی است و بر وضعیت مسلط است و در سطح رهبری و اداری کار‌ها را پیش می‌برد.
اذعان رسانه صهیونیستی پس از آن انجام می‌شود که آتش‌بس چهار روزه میان رژیم صهیونیستی و جنبش مقاومت حماس در نوار غزه از ساعت ۷ صبح روز جمعه (۳ آذرماه) به وقت محلی آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران جوان  بین‌الملل  خاورمیانه



 

برچسب ها : غزه رژیم صهیونیستی جنبش حماس