شماره خبر : 27824
منتشر شده در مورخ : ۱۰ آذر ۱۴۰۲
ساعت : 10:44
بیانیه نیرو‌های مسلح یمن درباره تحولات فلسطین

بیانیه نیرو‌های مسلح یمن درباره تحولات فلسطین

 

نیروهای مسلح یمن در بیانه ای اعلام کردند اگر دشمن حمله علیه نوار غزه را از سر بگیرد، برای از سرگیری عملیات نظامی علیه دشمن اسرائیلی کاملا آماده ایم.

  به گزارش­ سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، به نقل از تلویزیون المیادین‏، نیرو‌های مسلح یمن با صدور بیانیه‌ای که یحیی سریع سخنگوی نظامی این نیرو‌ها آن را قرائت کرد، هشدار داد، در صورت از سرگیری تجاوز رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه، کاملا آماده است تا عملیات علیه این رژیم را از سر بگیرد.

بسم الله الرحمن الرحیم
در چارچوب اجرای رهنمود‌های السید القائد عبدالملک بدرالدین الحوثی (حفظه الله)، پاسخ به خواسته مردم بزرگ یمن و ندا‌های آزاداندیشان از امت‌های عربی و اسلامی و جهت حمایت کامل از گزینه‌های مردم فلسطین و مقاومت قهرمان آنان، نیرو‌های مسلح یمن بر موارد زیر تاکید می‌کند، اگر دشمن عملیات علیه نوار غزه را از سر بگیرد، برای از سرگیری عملیات نظامی علیه دشمن اسرائیلی کاملا آماده ایم.

- نیرو‌های مسلح یمن جهت توسعه عملیات نظامی علیه رژیم اسرائیل به گونه‌ای که به شیوه‌ای غیرمنتظره اهدافی در خشکی و دریا را شامل شود، تردیدی به خود راه نخواهد داد.
- نیرو‌های مسلح یمن به تلاش برای جلوگیری از تردد کشتی‌های اسرائیلی در دریای سرخ ادامه خواهد داد و در این زمینه و با هدف تضمین اجرای کامل این تصمیم، تدابیر بیشتری اتخاذ خواهد کرد.
- نیرو‌های مسلح یمن تاکید می‌کنند در صورت توقف تجاوز رژیم اسرائیل علیه مردم فلسطین در نوار غزه، عملیات نظامی علیه رژیم اسرائیل را فورا متوقف خواهند کرد.
- همچنین نیرو‌های مسلح یمن به همه آزاداندیشان از امت‌های عربی، اسلامی و دیگر مناطق جهان، تاکید می‌کند در موضوع فلسطین و حمایت از مقاومت آزاداندیش فلسطین، مواضع شرفتمندانه‌ای اتخاذ خواهد کرد.
خداوند به آنچه که می‌گوییم گواه است.

صنعا/ هفتم جمادی الاولی ۱۴۴۵ هجری قمری مطابق با ۳۰ نوامبر ۲۰۲۳ میلادی / صادره از نیرو‌های مسلح یمن

برچسب ها : نیرو‌های مسلح یمن فلسطین یمن