شماره خبر : 28007
منتشر شده در مورخ : ۱۶ آذر ۱۴۰۲
ساعت : 13:26
وزیر اقتصاد: پروژه‌های نیمه کاره با مولدسازی تعیین تکلیف می‌شود

وزیر اقتصاد: پروژه‌های نیمه کاره با مولدسازی تعیین تکلیف می‌شود

 

وزیر اقتصاد و دارایی گفت: با بهره گیری از ظرفیت مربوط به پروژه های مولد سازی تلاش داریم تا بخشی از کارهای زمین مانده و نیمه کاره تسریع و تعیین تکلیف شود.

حسان خاندوزی روز پنجشنبه در جریان سفر یک روزه به زنجان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان زنجان به لزوم همگرایی در پیشبرد امور تاکید کرد و گفت: مدیران باید کار جهادی کنند تا اعتماد مردم که سرمایه اصلی دولت هستند، تقویت شود.

وی اظهار کرد: استان زنجان در پیگیری و اجرای طرح های تحولی موفق عمل کرده است و طی ۲ سال گذشته بر اساس شاخص ها، مدیران اقتصادی این استان جزو مدیران خوب بوده اند و ما کمترین چالش را در حوزه اقتصاد و دارایی در زنجان داشتیم.

وزیر اقتصاد و دارایی خاطرنشان کرد: باید بتوانیم با کمک دستگاه های اجرایی در گام اول اعتماد را به جامعه برگردانیم و مولدسازی از جمله راه های برون رفت کشور از تنگنای سرمایه گذاری و فعالیت عمرانی است.

حجت الاسلام علی خاتمی نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه زنجان نیز گفت: وفاق و همدلی در بین مسوولان استان برای ارایه خدمات ماندگار در دولت سیزدهم وجود دارد.

حضور در جلسه شورای اداری استان، بازدید از چند طرح صنعتی و شرکت در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی از جمله برنامه های سفر یک روزه وزیر اقتصاد و دارایی به استان زنجان است.

باشگاه خبرنگاران جوان  زنجان  زنجان

برچسب ها : وزیر اقتصاد احسان خاندوزی مولدسازی