شماره خبر : 10778
منتشر شده در مورخ : ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
ساعت : 9:4
اسماعیلی : هنوز تصمیمی درباره تمدید نمایشگاه گرفته نشده است

اسماعیلی : هنوز تصمیمی درباره تمدید نمایشگاه گرفته نشده است

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: احتمال دارد ایام برگزاری نمایشگاه مجازی تمدید شود؛ چرا که تمدید نمایشگاه حضوری دستگاه‌‌های مختلفی را درگیر این مسئله می‌کند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه دیدار با همتای قطری خود در نمایشگاه کتاب تهران، درباره موضوع تمدید نمایشگاه کتاب گفت: این موضوع در حال بررسی است تا تصمیم گرفته شود، اما با توجه به مزیت مهم نمایشگاه یعنی برگزاری همزمان بخش مجازی با بخش حضوری، احتمال دارد برگزاری نمایشگاه مجازی تمدید شود، چراکه تمدید نمایشگاه حضوری دستگاه‌های مختلفی را درگیر این مسئله می‌کند. هنوز درباره این موضوع تصمیم‌گیری انجام نهایی نشده است.
محمدمهدی اسماعیلی افزود: از دولت قطر برای حضور در نمایشگاه دعوت رسمی کردیم. از آنجایی که با قطر ارتباطات بسیار خوبی داریم، امیر قطر در ایران حضور یافت. پیش از این نیز رئیس‌جمهور ما سفری به قطر داشت. در قطر تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک میان دو کشور امضا شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما امروز بهترین روابط را با قطر داریم و می‌خواهیم این روابط را به حوزه‌های فرهنگی - رسانه‌ای تسری دهیم و بسیاری از هنرمندان ما، اهالی خط، نقاشان، تصویرگران و هنرمندان عرصه موسیقی در قطر رفت و آمد دارند.
سی‌و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری و مجازی ادامه دارد.

برچسب ها : اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نمایشگاه کتاب