شماره خبر : 12101
منتشر شده در مورخ : ۱۵ تیر ۱۴۰۱
ساعت : 12:42
از «عید تا عید» روی موج رادیو ایران

از «عید تا عید» روی موج رادیو ایران

رادیو ایران همزمان با آغاز دهه «امامت و ولایت» از روز یکشنبه 19 تیر ماه، تا عید سعید غدیر خم (دوشنبه 27 تیر ماه) ویژه برنامه «عید تا عید» را تقدیم می‌کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، دهه ولایت و امامت به فاصله زمانی «عید قربان» تا «عید غدیر خم» گفته شده و زمانی ارزشمند برای مسلمان خصوصاً شیعیان محسوب می‌شود.
از همین رو از آغاز دهه «امامت و ولایت» در برنامه‌های مختلف رادیو ایران به این موضوع پرداخته می‌شود و ویژه برنامه «عید تا عید» با هدف گسترش فرهنگ علوی، ایجاد فضای شادی و سرور پخش می‌شود.
احسان زارع تهیه کننده ویژه برنامه «عید تا عید» بیان کرد: دراین برنامه با محوریت مسابقه  عید قربان تا غدیر و تمرکز بر خانواده غدیری و همچنین احیای عید غدیر و اعیاد ذی الحجه با تاکید بر عملیات رسانه ای و میدانی گسترده مبنی بر هدیه دادن عمومی هر روز در چند نوبت سوال مورد نظر مسابقه پخش می‌شود و شنوندگان می تواند از طریق سامانه پیامکی در مسابقه شرکت و گزینه صحیح را انتخاب کنند.
در ساعت 22:000 که پاسخ سوال مسابقه مشخص می‌شود و  با حضور یکی از چهره‌های هنری، ورزشی، ادبی و ... از بین کسانی که پاسخ  صحیح داده اند قرعه کشی می‌شود.
در کنار این مسابقه با فراخوان از ایرانیاران گزارش هایی با موضوع اعیاد ذی الحجه پخش می‌شود.
«عید تا عید» از یکشنبه 19 تیر ساعت  22:00 از رادیو ایران  پخش می‌شود.

برچسب ها : رادیو ایران دهه ولایت و امامت «عید قربان» «عید غدیر خم»