شماره خبر : 13432
منتشر شده در مورخ : ۸ شهریور ۱۴۰۱
ساعت : 10:8
املاکی ها نیامدند؛ انتخابات اتحادیه مشاوران به دور دوم کشیده شد

املاکی ها نیامدند؛ انتخابات اتحادیه مشاوران به دور دوم کشیده شد

 

با توجه به حد نصاب نرسیدن تعداد شرکت کنندگان در انتخابات هیأت مدیره اتحادیه مشاوران املاک تهران این انتخابات به دور دوم کشیده شد.

یک عضو اتحادیه مشاوران املاک در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: انتخابات هیأت مدیره اتحادیه مشاوران املاک شهر تهران، امروز از ساعت ۹ تا ۱۷ برگزار شد که تا آن زمان تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب نرسید.

وی افزود: کمتر از ۱۱ هزار مشاور املاک دارای پروانه کسب در شهر تهران فعالیت دارند که بر این اساس می‌بایست تعداد افراد شرکت کننده در انتخابات امروز به حدود ۳۷۰۰ نفر یعنی یک چهارم کل اعضای صنف می‌رسید.

به گفته عباس شوکتی، انتخابات قرار بود از ساعت ۹ تا ۱۵ برگزار شود که تا ساعت ۱۷ تمدید شد اما تعداد رأی دهندگان به حدود ۳۴۰۰ نفر رسید بر این اساس انتخابات به دور دوم رفت.

عضو اتحادیه مشاوران املاک درباره زمان برگزاری دور دوم انتخابات گفت: فعلاً زمان دقیق انتخابات مشخص نشده است. اصولاً می‌بایست طرف ۲۰ روز دیگر برگزار شود اما زمان دقیق برگزاری آن هنوز معلوم نیست.

شوکتی خاطرنشان کرد: پس از برگزاری انتخابات دوره قبلی در سال ۱۳۹۶ می‌بایست اواسط سال گذشته انتخابات اتحادیه املاک برگزار شود که به دلیل پاندمی کرونا به تعویق افتاد و امروز هفتم شهریور برگزار شد.

برچسب ها : اتحادیه مشاوران املاک اتحادیه صنف مشاوران املاک مشاوران املاک