شماره خبر : 17152
منتشر شده در مورخ : ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
ساعت : 9:41
با پیشنهاد ۳۰ میلیارد تومانی؛ قرارداد عجیب کاوه رضایی/ استقلال: منتظر جلسه کمیته انضباطی هستیم

با پیشنهاد ۳۰ میلیارد تومانی؛ قرارداد عجیب کاوه رضایی/ استقلال: منتظر جلسه کمیته انضباطی هستیم

 

مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید تکلیف کاوه رضایی برای ماندن در تراکتور یا جدایی از این تیم بعد از جلسه کمیته انضباطی مشخص می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، قرارداد کاوه رضایی مهاجم تیم فوتبال تراکتور با این تیم و بحث بازگشت او با استقلال به یکی از مسائل پیچیده و عجیب تبدیل شده است.

نام کاوه در ابتدای این فصل از لیست استقلال خط خورد و این بازیکن به تراکتور پیوست؛ در حالی که گفته می شد بندی در قرارداد این بازیکن وجود دارد که در نیم فصل می تواند به استقلال بازگردد.

حالا و در این شرایط علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید کمیته انضباطی تعیین می کند کاوه رضایی در تراکتور بماند یا به استقلال بازگردد.

فتح الله زاده گفت: آقای آجورلو (مدیرعامل سابق استقلال) قراردادی با کاوه بسته است. یک چیز ۳۰ میلیاردی پیشنهاد کرده است. گفته "برو و نیم فصل بیا؛ اگر نیاوردی این ۳۰ میلیارد هم برای شما". یکسری اختلافاتی داریم. ایشان باید آن موقع می آمد که نیامد. از آنطرف نصیرزاده (مدیرعامل باشگاه تراکتور) می گوید "کاوه با ما یک ساله بسته است". خیلی قاطی شده است!

وی افزود: امروز (سه شنبه) جلسه کمیته انضباطی است و آنجا مشخص می شود بازیکن کدام تیم است.

مدیرعامل استقلال تاکید کرد که کاوه رضایی در حال حاضر در لیست این تیم قرار ندارد. فتح الله زاده افزود: باشگاه تراکتور می گوید کاوه بازیکن ما است. منتظریم ببینیم تکلیفش با تراکتور چه می شود و بعد ببینیم تکلیفش با ما چه می شود!

وی در پاسخ به این سئوال که آیا ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال کاوه را می خواهد؟ تاکید کرد: اول باید تکلیفش مشخص بشود. ما در لیست‌مان فقط یک جای خالی داریم.

مدیرعامل استقلال گفت: امروز سه شنبه با تراکتور جلسه دارد و سپس با ما جلسه خواهد داشت.

برچسب ها : کاوه رضایی تیم فوتبال استقلال تهران باشگاه تراکتورسازی تبریز علی فتح الله زاده