شماره خبر : 1770
منتشر شده در مورخ : ۲ خرداد ۱۴۰۰
ساعت : 14:50
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر: هیچ خدمه هندی وارد بندر خرمشهر نشده است

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر: هیچ خدمه هندی وارد بندر خرمشهر نشده است

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهربا اشاره به اجرای اقدامات لازم بهداشتی برای کنترل کشتی‌های ورودی به بندر خرمشهر گفت: هیچ خدمه کشتی هندی وارد بندر خرمشهر نشده است.

 از روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، نوراله اسعدی یکشنبه با تاکید بر اینکه تمام شیوه‌نامه‌های بهداشتی در بندر خرمشهر اجرا می‌شود، اظهار داشت: اقدامات لازم برای کنترل کشتی‌های ورودی به بندر خرمشهر انجام گرفته است.

وی با اشاره به شیوع نوع جهش یافته کرونای هندی، عنوان کرد: هیچ خدمه هندی وارد بندر خرمشهر نشده است و ۲ نفر هندی در خرمشهر از مرز زمینی و از طریق شیراز وارد خرمشهر شدند که قبل از ورود به بندر، توسط مأموران بهداشت به قرنطینه هدایت شدند.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر در ادامه گفت: اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر از همان ابتدای شیوع این ویروس اقدامات لازم را برای کاهش شیوع و درامان ماندن از آن انجام داده و اکنون نیز با شدت گرفتن آن، دستورالعمل‌های جدیدی را مدنظر خود قرار داده است.

شکرالله سلمان‌زاده ئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان  روز گذشته در خصوص شناسایی کرونای هندی در خرمشهر  گفت:از ۲ مسافری که اخیرا از هند به خرمشهر بازگشتند یک نفر به کرونای هندی مبتلا است که از هفتم اردیبهشت ماه تاکنون در قرنطینه بسر می‌برد.  
 

برچسب ها : اداره کل بنادر و دریانوردی خرمشهر ویروس کرونا خرمشهر