شماره خبر : 2082
منتشر شده در مورخ : ۹ خرداد ۱۴۰۰
ساعت : 7:41
استخدام ۵ هزار نظامی جدید صهیونیست برای سرکوب معترضان فلسطینی

استخدام ۵ هزار نظامی جدید صهیونیست برای سرکوب معترضان فلسطینی

وزیر امنیت عمومی رژیم صهیونیستی از استخدام ۵ هزار نیروی پلیس برای سرکوب معترضان فلسطینی خبر داد.

 به نقل از جروزالم پست، رژیم صهیونیستی قصد دارد برای سرکوب هر چه بهتر تظاهرکنندگان فلسطینی ۵ هزار نیروی پلیس جدید استخدام کند.

بر این اساس، امیر اوهانا، وزیر امنیت عمومی رژیم صهیونیستی اعلام کرد در راستای سرکوب هر چه موثرتر تظاهرات فلسطینی‌ها در یک بازه ۳ ساله ۵ هزار نیروی پلیس جدید جذب و آموزش خواهند دید. همچنین ۵ یگان ذخیره پلیس مرزی برای مقابله با تظاهرکنندگان فلسطینی در مناطق اشغالی مستقر می‌شوند.

اوهانا تلاش دارد سازمان امنیت داخلی رژیم صهیونیستی موسوم به شاباک را نیز برای سرکوب فلسطینی‌ها معترض به کار گیرد. سازمان‌های امنیتی اسرائیل قرار است کسانی که در شبکه‌های اجتماعی مردم را به تظاهرات تشویق می‌کنند شناسایی و دستگیر کند.

این تصمیم پس از آن صورت می‌گیرد که ادامه شهرک سازی‌های این رژیم، اخراج فلسطین‌ها از خانه هایشان، و نیز اعمال محدودیت‌ها در مسجد الاقصی باعث بروز موج بزرگی از خشم در میان مردم فلسطین و تظاهرات گسترده آن‌ها شده است.

رژیم صهیونیستی در نظر دارد با اعمال محدودیت‌های شدید علیه فلسطینی ها، آن‌ها را از حقوق ابتدایی شان محروم کند. پیش‌تر آمریکا به عنوان بزرگترین حامی رژیم تروریستی اسراییل از اقدامات تل آویو در سرکوب مردم فلسطین حمایت کرده بود.

 

برچسب ها : رژیم صهیونیستی تظاهرات فلسطینی ها نظامیان صهیونیست