شماره خبر : 25777
منتشر شده در مورخ : ۲۹ شهریور ۱۴۰۲
ساعت : 16:20
سد معبر دست فروشان میوه یکی معضلات کلانشهر اهواز

سد معبر دست فروشان میوه یکی معضلات کلانشهر اهواز

سرپرست فرمانداری اهواز : موضوع سد معبر دست فروشان میوه یکی از معضلات کلانشهر اهواز است .

به گزارش خبرگزاری صداوسیما استان خوزستان ، احمد موالی زاده اظهارکرد: مشکلات شهر اهواز روی هم جمع شده‌اند، کاری به گذشته نداریم و باید اکنون را نگاه کنیم که ما مسؤولان حاضر برای شهر چه کاری انجام داده‌ایم.

وی افزود: نمی‌توانیم فرافکنی کنیم که سال‌ها در شهر کار صورت نگرفته بلکه حرف ما این است که هر کدام از ما با توجه به شرایط و مسئولیتی که بر عهده داریم باید برای توسعه شهر کمک کنیم.

سرپرست فرمانداری اهواز به موضوع سد معبر دست فروشان میوه، گفت: خیلی از شهر‌های مهم کشور یک مرکز میوه و تره بار محله‌ای دارند که قیمت میوه را به شدت کاهش می‌دهد، اما در اهواز چنین مراکزی وجود ندارد و خلأ آن احساس می‌شود.

وی ادامه داد: این خلأ با حضور چند دست فروش و وانتی که اتفاقا مشکلات زیادی را بوجود می‌آورند، پر می‌کنند و جای مراکز میوه و تره بار را برای مردم می‌گیرند.

احمد موالی زاده تصریح کرد: خیلی از کلانشهر‌های کشور میدان میوه و تره بار دارند که اهواز از وجود چنین مراکزی برخوردار نیست و نسبت به وجود چنین مشکلی گله‌مند هستیم. به دنبال آجر کردن نان دست فروشان نیستیم، اما با نظارت بیشتر شورا بر عملکرد شهرداری و الزام آن بر اجرای طرح‌ها، می‌توان وانتی‌های دست فروش میوه و تره بار را ساماندهی کرد.

برچسب ها : دست فروشان میوه کلانشهر اهواز خوزستان