شماره خبر : 27346
منتشر شده در مورخ : ۲۳ آبان ۱۴۰۲
ساعت : 8:25
رونمایی مقاومت اسلامی عراق از موشک جدید + عکس

رونمایی مقاومت اسلامی عراق از موشک جدید + عکس

 

گروه مقاومت اسلامی عراق از به خدمت گرفتن موشک کوتاه‌بُرد جدید با نام صارم برای پاسخ دادن به جنایات رژیم صهیونیستی و آمریکا خبر داد.

در بحبوحه عملیات گروه‌های مقاومت در منطقه غرب آسیا علیه پایگاه‌های اشغالگران آمریکایی در عراق و سوریه، مقاومت اسلامی عراق بامداد سه‌شنبه از موشک جدید خود رونمایی کرد.

این گروه با صدور بیانیه‌ای گفت: «امروز (سه‌شنبه) در چارچوب پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی در تجاوز به غزه با هدایت و مدیریت آمریکا، برای اولین بار موشک هوشمند کوتاه‌بُرد مدل صارم را به خدمت گرفتیم».

این گروه همچنین با صدور بیانیه‌های جداگانه‌ای گفت که در پاسخ به جنایات صهیونیست‌ها علیه نوار غزه، با استفاده از چند پهپاد به دو پایگاه اشغالگران آمریکایی در سوریه حمله کرده است.

این حملات در حالی انجام شده که ساعاتی پیش سخنگوی کاخ سفید درباره تداوم عملیات‌های گروه‌های مقاومت در منطقه غرب آسیا علیه نظامیان آمریکایی مستقر در عراق و سوریه هشدار داده بود.

در سایه تداوم جنایات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه، گروه‌های مقاومت عراق، در حمایت از مقاومت فلسطین از روز‌های نخست عملیات «طوفان‌الاقصی» به آن پیوستند و تاکنون بار‌ها پایگاه‌های نظامیان آمریکایی در شمال و غرب عراق و پایگاه‌های این نیرو‌ها در سوریه را هدف حملات راکتی و پهپادی قرار داده‌اند.

موشک جدید

باشگاه خبرنگاران جوان  بین‌الملل  خاورمیانه

برچسب ها : مقاومت اسلامی عراق عراق تسلیحات نظامی