شماره خبر : 30117
منتشر شده در مورخ : ۲ اسفند ۱۴۰۲
ساعت : 10:17
اطلاعیه ایران خودرو درباره ثبت نام کنندگان پژو پارس

اطلاعیه ایران خودرو درباره ثبت نام کنندگان پژو پارس

 

در پی تمدید نشدن مجوز تولید خودروی پارس در گروه صنعتی ایران خودرو به دلیل استاندارد‌های ۸۵ گانه، این شرکت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد ثبت نام کنندگان برای جایگزینی خودرو‌های پیشنهادی با خودروی پارس میتوانند از تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی بدون سود استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما در پی خواست متقاضیانی که نسبت به تامین مابه‌التفاوت وجه پارس با محصول جایگزین، اظهار نگرانی کرده‌اند، این خودروساز در اطلاعیه‌ای عنوان کرد: در راستای احترام به خواست مشتریان، بهره‌مندی از تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی بدون سود برای تبدیل محصول پارس به خودرو جایگزین فراهم شده است.
 این خودروساز تاکید کرده، با توجه به لزوم اجرای مصوبه شورای عالی استاندارد، مبنی بر ارتقای استاندارد‌های تولید خودرو در کشور و نظر به رعایت استاندارد‌های اجباری در تمامی محصولات ایران‌خودرو، ادامه تولید محصول پارس در سال ۱۴۰۳، به دلیل عدم توانایی آن در تطابق با استانداردها، منوط به دریافت تاییدیه‌های لازم است؛ لذا این شرکت به منظور رعایت حقوق مشتریانی که خودرو پارس را از طریق سامانه یکپارچه انتخاب کرده‌اند، امکان انتخاب سایر محصولات را فراهم کرده است.
 ایران‌خودرو تصریح کرده، به منظور رعایت حال مشتریان، ۱۰۰ میلیون تومان از وجه خودرو‌های جایگزین را بدون دریافت سود و در اقساط ۱۲ ماهه دریافت خواهد کرد.

برچسب ها : پژو پارس ایران خودرو گروه صنعتی ایران خودرو خودرو