شماره خبر : 5785
منتشر شده در مورخ : ۱۹ مهر ۱۴۰۰
ساعت : 12:2
تسهیلات ویژه سازمان وظیفه عمومی در هفته نیروی انتظامی/جذب مشمولان دارای بیش از ۳ سال غیبت در نیرو‌های مسلح

تسهیلات ویژه سازمان وظیفه عمومی در هفته نیروی انتظامی/جذب مشمولان دارای بیش از ۳ سال غیبت در نیرو‌های مسلح

 

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه‌ای تسهیلات ویژه این سازمان در هفته نیروی انتظامی سال ۱۴۰۰ را تشریح کرد.

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اعلام کرد: تسهیلات ویژه‌ای در هفته نیروی انتظامی از سوی سازمان وظیفه عمومی ناجا برای رفاه حال مشمولان و خانواده‌های آنان در نظر گرفته شده است.

گفتنی است، کلیه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت بدون غیبت که متقاضی تمدید تاریخ اعزام به خدمت هستند، می‌توانند با ثبت درخواست خود در درگاه خدمات الکترونیک epolice.ir و یا از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) به مدت یک ماه تاریخ اعزام به خدمت خود را تمدید کنند.

همچنین کلیه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت که متقاضی تعجیل تاریخ اعزام به خدمت به تاریخ آبان ماه سال جاری هستند، می‌توانند در هفته نیروی انتظامی از طریق درگاه خدمات الکترونیک epolice.ir و یا از طریق دفاتر پلیس+۱۰ درخواست خود را ثبت کنند.

شایان ذکراست، در راستای رسیدگی حداکثری به پرونده‌های پزشکی و یا کفالت مشمولان، کمیسیون‌های مربوطه با ظرفیت بیشتر در این هفته برگزار می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است، در راستای برنامه‌های هفته نیروی انتظامی، رسیدگی ویژه به مشکلات مربوط به صدور کارت‌های هوشمند پایان خدمت و معافیت و همچنین برگزاری و رسیدگی ویژه به کمیسیون‌های ویژه توجیه غیبت نیز در دستور کار قرار دارد.

گفتنی است، از دیگر برنامه‌های ویژه سازمان وظیفه عمومی در هفته نیروی انتظامی جذب مشمولان غایب بالای ۳ سال غیبت در نیرو‌های مسلح به ویژه نیروی انتظامی است که این دسته از عزیزان می‌توانند به رده‌های انتظامی استان خود مراجعه کنند.

لازم به ذکراست، مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان 


 

برچسب ها : سربازی نظام وظیفه نیروی انتظامی