شماره خبر : 5922
منتشر شده در مورخ : ۲ آبان ۱۴۰۰
ساعت : 12:46
بهره برداری از طرح بازسازی و تجهیز بیمارستان شفا اهواز +عکس

بهره برداری از طرح بازسازی و تجهیز بیمارستان شفا اهواز +عکس

 

به مناسبت میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) در مراسمی طرح بازسازی و تجهیز بیمارستان شفا اهواز به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، فرمانده سپاه حضرت ولی عصر خوزستان با تبریک میلاد حضرت محمد مصطفی (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) گفت: با درخواست مدیریت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز  طرح بازسازی و تجهیز بیمارستان شفا در دستور کار قرار گرفت.

سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور افزود:  با مشارکت  گروه‌های جهادی تمامی تاسیسات  و بخش‌های مختلف این بیمارستان در کمتر از دو ماه و با کار شبانه روزی بازسازی و  به   ۱۰۰ تخت بیمارستانی تجهیز شد.

وی ادامه داد:  در کنار کادر درمان نیز تعدادی از نیرو‌های بهداشت و درمان سپاه و بسیج جامعه پزشکی  در بیمارستان شفا مشغول خدمت و کمک رسانی می‌شوند.
فرمانده سپاه حضرت  ولی عصر  خوزستان با اشاره به اینکه وضعیت کرونا و پیک‌های مختلف آن در استان بیان کرد: بیمارستان شفا در جهت کمک و افزایش ظرفیت تخت‌های بیمارستانی تجهیز و بازسازی شده است و با تلاش نیروی زمینی سپاه نیز بیمارستان طالقانی اهواز بازسازی و به  ۱۰۰ تخت بیمارستانی تجهیز و وارد چرخه درمان شده است .

برچسب ها : استانی-اجتماعی اخبار اجتماعی - خوزستان سپاه ولیعصر خوزستان